Dyskusja użytkownika:Preity

Z FansubWiki
Wersja Azuyano (dyskusja | edycje) z dnia 11:23, 11 maj 2013
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Zdziorek: Tak wiem, przeczytałam wytyczne na stronie. Ale nie umiałam tego ogarnąć, no ale już mi się udało.

Yae: Mogłabyś usunąć http://fansub.dramawiki.pl/index.php?title=Plik:Don_yi_ban.jpg ten bannerek? Bo z rozmachu zapomniałam dodać nazwy grupy. ;)

Azuyano: Namieszałam trochę w dziale Tajlandi. Innymi słowy chciałam dodać aktora, ale okazało się, że on już jest tylko inaczej podpisany bez ksywki. No to skopiowałam zawartość i okazało się, że teraz w liście aktorów jest 2 razy ten sam. Dodając aktorkę z dramy daddy duo na liste jej nie dodało, ale normalnie jak sie wchodzi w lakorn to jest. Myślałam, że skoro jej nie dodało to i jego też nie doda, ale niestety dodało. Przepraszam za dokładanie ci pracy. Po prostu chciałam jakoś wzbogacić o aktorów noi wyszło z tego co wyszło. Dla ułatwienia podam ci aktorów z imienia i nazwiska Thrisadee Sahawong (Por) i Sakolrat Wornurai jego jest o jeden za dużo a jej nie dodało do listy a jest. Mogłabyś usunąć tego co niepotrzebnie dodałam a ją dodać do aktorek? Jeszcze raz cię przepraszam.

ainer1985: hejka. czy orientujesz się czy dla adp też jest znaczek babel ale dla czasówkowiczów bo nie wiem co wpisać po adp

rory: to ja tak w sprawie znaczka babel dla baka, jeśli to nie problem można byłoby zmienić adres forum skoro się przenieśliśmy (tak jakbyś miała wolną chwilkę)

Azuyano: Możesz sprawdzić co się stało z moją tabelką, bo coś tam namieszałam;(

Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
Nawigacja
Edycje
Tłumaczenia
nasi partnerzy
Narzędzia