Najnowsze plany

Z FansubWiki
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Rezerwacje tytułów

Żeby łatwiej wpisywało się administratorom do tabelek, a wam do najnowszych planów zmieniamy formę ich wpisywania. Na tych stronach plan będzie mógł wpisać każdy, więc lista najnowszych zgłoszeń będzie się znajdować na stronie każdego kraju, a nie w najnowszych planach, zgłoszeniach dram i zgłoszeniach filmów jednocześnie. Jeśli plan zostanie odrzucony użytkownik zgłaszający lub grupa otrzyma wiadomość dlaczego tak się stało. Plany zostały podzielone według krajów, żeby łatwiej było je wpisywać do tabelek, a także przeglądać. Plany do tabelek nadal wpisują osoby z uprawnieniami administratora, żeby się nic przez przypadek nie namieszało i nie trzeba było usuwać odrzuconych zgłoszeń, ale jest to obowiązek administratorów - normalni użytkownicy zgłaszają plan i się resztą nie przejmują. Informacje o kodach jakie stosujemy do zgłoszeń w najnowszych planach znajdziecie tutaj.

Listopad jest miesiącem testowym, jeśli pomysł się przyjmie i okaże wygodniejszy od poprzednich zostanie wprowadzony permanentnie.

Uwaga! Pamiętajcie, że do zgłoszenia dramy potrzebny jest jej TYTUŁ. Nawet jeśli kadra aktorska jest oficjalnie potwierdzona uzgodniliśmy w nowych zasadach, że tytuł to pierwsza rzecz, która jest potrzebna do zgłoszenia.

W przypadku zapowiadanej dramy (premierowej) podanie źródła jest OBOWIĄZKOWE!!!

W ciągu maksymalnie tygodnia od zgłoszenia zostanie ono przepisane do tabelek lub odrzucone.


Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
Nawigacja
Edycje
Tłumaczenia
nasi partnerzy
Narzędzia